Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Program WorldFilmu 2016


 

Program WorldFilmu 2016

15. 01. 2016
 
 

Oblíbený cestovatelský festival WORLDFILM odtajnil kompletní a nabitý program 15. ročníku! Můžete se těšit na zajímavé workshopy pro začínající autory cestovatelských blogů,  na vyprávění Adama Chrousta o první autorizované biografii cestovatelské legendy Miloslava Stingla, na ukázku fotografií z Islandu od Jiřího Kolbaby a mnoho dalšího.

Vzdálenosti budou pokořeny díky technice při živé přednášce přes půl planety Země. Diváci se mohou těšit na první skype rozhovor v historii festivalu s Ladislavem Bezděkem a Kateřinou Dvořákovou, kteří se vydali Oktávkou na cestu kolem světa na výpravu Big trip.

Myslíte, že to není dost? Připravena je celá řada dalších přednášek, křtů nových knih a autogramiád. Přesvědšte se a prohlédněte si celý program zde.

Jako každý rok budou návštěvníci také v rámci festivalu moci nakoupit knižní cestopisy a dvd v cestovatelském knihkupectví za speciální festivalové ceny, navíc mnohdy s podpisem a věnováním od autorů!

Festival WORLDFILM 2016 můžete opět zdarma navštívit v rámci zakoupené vstupenky na veletrh HOLIDAY WORLD 2016. Těšíme se na Vás!

 

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img5.jpg0 0
1