Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Unikátní potravinová fólie Fresh'n'Roll...


 

Unikátní potravinová fólie Fresh'n'Roll s funkční řezačkou

24. 01. 2016
 
 

Společnost Mirel Vratimov a.s. si pro návštěvníky veletrhu TOP GASTRO & HOTEL připravila unikátní potravinovou fólii Fresh'n'Roll s funkční řezačkou.

Potravinová fólie Fresh'n'Roll je vůbec první PVC potravinová fólie vyráběná v České republice. Jedná se o absolutní novinku na českém trhu. Českým domácnostem byly doposud nabízeny pouze PE fólie, fólie Fresh'n'Roll vyrobená z PVC však představuje kvalitativně zcela jiný materiál, který je domácnostmi v zahraničí běžné používán. Na jaře roku 2013 byla fólie Fresh'n'Roll oceněná značkou Česká kvalita.

Potravinová fólie Fresh'n'Roll je na rozdíl od běžných potravinových fólií excelentně přilnavá. Vysoká přilnavost umožňuje balit potraviny jen s malým přesahem fólie, tím se snižuje její spotřeba a šetří se náklady. Fólie Fresh'n'Roll udržuje díky své přilnavosti potraviny čerstvé a zpomaluje jejich vysychání, zamezuje prostupu pachů ze zabalené potraviny (např. sýrečky v lednici). Fólie je vhodná pro ohřev v mikrovlnné troubě i pro zamražování. Potravinová fólie Fresh'n'Roll je umístěná v krabičce s funkční řezačkou (návin 100 m a 300 m) či kovovou pilkou (návin 30 m a 50 m). Pro uříznutí nejsou potřeba nůžky ani nůž, balení je díky řezačce/pilce snadné a rychlé.

Pro více informací navštivte webové stránky www.potravinovafolie.cz nebo stránky na facebooku https://www.facebook.com/potravinovafolie/.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img4.jpg0 0
1