Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Přijďte ochutnat Gentle Jam - exkluzivní...


 

Přijďte ochutnat Gentle Jam - exkluzivní džemy a omáčky s alkoholem

01. 02. 2016
 
 

Gentle Jam jsou exkluzivní džemy a omáčky s alkoholem. Na celém evropském trhu jsou tyto delikatesy absolutně jedinečné a nemají konkurenci.

Produkty představuje společnost tam, kde se sdružují praví gurmáni... tedy na luxusní lodě, do sítí delikates, nejlepších hotelů, restaurací, cateringových společností. Produkty Gentle Jam lze dokonce zakoupit v luxusních buticích s oblečením a ozývají se již i společnosti, které je chtějí jako firemní dárky anebo chtějí ochutnávku produktů na svých akcích.

Každý typ džemu a omáčky je starostlivě spárovaný s nejlahodnějším typem alkoholu. Na své si přijdou milovníci whiskey, brandy, ginu, vodky či lahodných vín a likérů.  

Co se týka surovin, při výběru je dbáno na 100% kvalitu, ať už v případě exotických nebo domácích surovin. V džemech nebo omáčkách sa nachází čerstvé bylinky, kusy ovoce a oříšky, které můžete s radostí vyjídat.

Všechny produkty jsou vyráběné ručně, takže garantujeme doopravdy poctivou práci. Konec konců veškeré produkty společnosti budete moci ochutnat na veletrhu TOP GASTRO & HOTEL 2016 - více informací viz www.gentlejam.sk.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img1.jpg0 0
1