Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Přijďte a společně s naší pomocí...


 

Přijďte a společně s naší pomocí změňte svoji budoucnost!

09. 02. 2016
 
 

Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) působí v České republice již od r. 2002. Sdružuje personální společnosti a pomáhá vytvářet podmínky pro úspěšný rozvoj stabilního trhu pracovních sil v České Republice.

Našimi klienty, tedy klienty našich členů – personálních společností, jste právě Vy. Absolventi, lidé toužící po změně v pracovním životě a hledající nové uplatnění či kariérní růst.

Na druhé straně jsou zákazníky našich členů společnosti, které schopné a kvalitní zaměstnance hledají do svých týmů.

Přijďte na veletrh práce JOBS EXPO 2016. Nejen, že je to to správné místo, kde můžete odstartovat Vaši novou kariéru, ale můžete se zde dozvědět novinky z oblasti legislativy a pracovního práva, zorientovat se na pracovním trhu, obnovit si postupy sebeprezentace při pracovním pohovoru či poznat blíže svět sociálních sítí a jejich výhod při hledání práce.

Na letošním veletrhu pro Vás máme novinku. Naši konzultanti, zástupci významných personálních společností, budou připraveni zodpovědět Vám veškeré dotazy k Vaší kariéře, poradit s Vaším životopisem, který si přinesete s sebou, a nasměrují Vás k lepší pracovní kariéře.

Členové APPS, zástupci agentur práce, jsou připraveni se Vám věnovat, poradit, pomoci. APPS ve spolupráci s INCHEBOU EXPO PRAHA připravila odborné doprovodné programy v rámci veletrhu JOBS EXPO na tyto témata: Nevíte si rady? Individuální kariérní poradenství. - Buďte úspěšní!
Jak se správně připravit na pracovní pohovor. - Buďte jedineční! Zajímavosti a rady z oblasti personalistiky a trhu práce.
Více informací o nás najdete na www.apps.cz nebo nás můžete navštívit přímo na stánku APPS č. PK 131.

Členové APPS jsou významné personální společnosti, které si získaly na trhu renomé, působí v různých regionech ČR, ale i v Evropském či celosvětovém měřítku. Členové APPS pokrývají více než polovinu celkového trhu agenturního zaměstnávání u nás. Agentury práce, sdružené v APPS, vyhledaly za rok 2014 práci více než 100 tisícům lidí.

APPS pořádá odborné semináře, konference, je partnerem veletrhů a dalších akcí. APPS je členem Svazu průmyslu a dopravy ČR a Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů a partnerem People Management Forum, Edumenu, Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Na Evropské úrovni je členem Evropské konfederace agentur práce Eurociett a Mezinárodní konfederace agentur práce Ciett

Přijďte a společně s naší pomocí změňte svoji budoucnost!

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img4.jpg0 0
1