Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Fajn-brigády: různorodé a zajímavé...


 

Fajn-brigády: různorodé a zajímavé brigády na jednom místě

10. 02. 2016
 
 

Nemusíte mít plno známých, abyste si našli pohodovou brigádu, která je dobře finančně ohodnocena. Stačí znát Fajn-brigády a veškeré nabídky brigád z tvého okolí Ti přistanou doslova do rukou bez zbytečného stresu.

A co jsou vlastně Fajn-brigády?

Fajn-brigády jsou pracovní portál, který vznikl před 5ti lety. Během této doby si vybudoval dobré jméno a brigádníky tady hledají společnosti jako je Slevomat, KFC, Rohlik.cz,  InternetMall, Kaufland, Tesco a další. Při hledání brigády si můžete krátit chvíli čtením inspirativních článků, rozhovorů s brigádníky nebo se můžete mrknout na vtipná videa z pracovního světa.

Jak hledat brigády?

Nejprve se zaregistrujte do newsletteru, aby vám chodili nové nabídky brigád každý den. Při registraci vyplňte, jaké máte požadavky např. město, obor, atd. Čím více políček vypíšete, tím větší máte šanci, že vám přijde nášup brigád přímo vám na míru. Další možností je procházení inzerátů na webu. Stačí na hlavní stránce www.fajn-brigady.cz zvolit lokalitu a zobrazí se vám spousta atraktivních pozic. Nabídky jsou vždy aktuální a tým Fajn-brigád kontroluje jejich obsah.

Tak na co ještě čekáte? Vyjděte vstříc lepším brigádám s Fajn-brigádami.

Navštivte nás na veletrhu JOBS EXPO 2016, stánek č. PK 112.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img4.jpg0 0
1