Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Inwork.cz vám pomůže najít práci snů


 

Inwork.cz vám pomůže najít práci snů

10. 02. 2016
 
 

Hledáte práci, která vás bude bavit a dostanete za ni dobře zaplaceno? Pak určitě víte, že hledat nabídky na jednom místě nestačí. Pokud chcete kápnout na tu pravou, hledejte na Inwork.cz. Kromě pracovních nabídek ze všech profesí tam najdete i rady od profesionálů a zkušenosti ostatních, kteří svůj "dreamjob" už našli.

Proč přidat Inwork.cz mezi své oblíbené portály?

Protože zde inzerují nejen menší společnosti, ale také české i mezinárodní korporáty jako je Česká pošta, Vodafone, Internet Mall, Manufaktura, McDonalds, Shell a další.  Najdete tu pracovní nabídky od administrativy až po manuální práce z celé České republiky.

A kdo říká, že hledání práce nemůže být i zábava? Během procházení inzerátů je potřeba se odreagovat a nabrat síly do dalšího průzkumu, a proto nahlédněte do  sekce články, kde se můžete pobavit například nad anketou personalistů (s jakými šílenostmi se setkávájí v životopisech) nebo si pročíst nejúlitlejší povolaní světa. Také se mrkněte do sekce videa, která obsahuje různé tipy a triky z pracovního světa. Konkrétně se můžete podívat na „Jaké je to být vojákem z povolání“ nebo zkoukněte rozhovor s personalistkou.  Je opravdu z čeho vybírat.

Staňte se fanouškem na Facebooku a sledujte pracovní nabídky, vtipy i aktuální dění na trhu práce.

Jak zvýšit své šance na úspěch?

Je jedno, jestli jste z Prahy, Brna nebo ze Vsetína. Společnosti totiž zadávají inzeráty po celé ČR. Na Inwork.cz najdou práci i absolventi bez praxe a maminky na mateřské dovolené.

Jak zúžit výběr nabídek? Stačí si najít stránku www.inwork.cz a registrovat se k odběru pracovních nabídek, které vám budou chodit na email. Stačí vyplnit město, kde chcete pracovat (Ostrava, Plzeň atd.) a v jakém oboru. Pokud jste absolventi, tak nezapomeňte zaškrtnout „zaměstnání pro absolventy“. Pak se můžete každý den těšit na nášup nových prací.

Také se můžete podívat na přehled všech nabídek v dané lokalitě. Stačí kliknout na město, které vás zajímá. Nabídky práce jsou vždy aktuální a seřazeny podle data vložení.

Buďte prostě IN, na nic nečekejte a začněte si hledat práci snů. :)

Navštivte nás na veletrhu JOBS EXPO 2016, stánek č. PK 112.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img2.jpg0 0
1