Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Bohatý program nejen pro milovníky...


 

Bohatý program nejen pro milovníky rychlých kol

25. 02. 2016
 
 

Veletrh Motocykl 2016 se blíží a určitě Vás zajímá, co jubilejní 20. ročník nabídne.

Na venkovní ploše se bude prezentovat motoškola Bezpečně na motorce, partička stuntriderů "Special Brothers" představí projekt kurzů, kde vás naučí jezdit po zadním, a jak to vypadá když v podání profesionálů pak předvedou přední čeští stuntrideři Mirek Sporťák FreyJaroslav Janovský. Ukázky trialového sportu uvidíte v podání Trial Teamu Beroun, a slalom na motorce zvaný Motogymkhana si můžete na místě dokonce i vyzkoušet na vlastní kůži.

Bohatý program má připraven také Promotým Praha, na jehož stánku se dozvíte jak správně poskytnout první pomoc zraněnému motorkáři, můžete získat autogram některého ze závodníků KM Racing Teamu, nebo se zúčastnit besedy na téma prvky aktivní a pasivní bezpečnosti, technický stav motocyklu, pojištění a asistenční služby, plánování trasy atd. K vidění budou také dakarské speciály týmu Barth Racing.

Již tradičně bude součástí veletrhu mezinárodní soutěžní výstava Bohemian Custom Bike (dále jen BCB), která patří po jedenácti letech k neodmyslitelné součásti, a svým rozsahem patří mezi nejznámější a nejnavštěvovanější custom show ve východní Evropě.

Letos se bude soutěžit se bude v kategoriích Tuzemák, Chopper & Cruiser, Pro Street, Café Racer - Bike, Café Racer – Scrambler, Modified Harley Davidson, Freestyle / Championship Class a Old School.

Dvě speciální kategorie pro rok 2016 jsou Top Paint (volná třída), do které vybere finalisty zvláštní porota (mistři airbrushe, lakýrníci…) ze všech motocyklů přihlášených do soutěže BCB. Největší pohár The best of Bohemian Custom Bike 2016 získá nejzajímavější, respektive nejvýraznější stroj ze všech kategorií. To nejlepší z výstavy Bohemian Custom Bike 2016 určí pouze odborná porota.

Airbrush Art Festival

Airbrush neboli americká retuše je oblíbená výtvarná technika úpravců motorek - malou stříkací pistolí se dají docílit dokonalé barevné přechody a detaily. Malovat se dá téměř na vše, od kamionu po zapalovač. Na výstavě uvidíte nejlepší práce z České republiky na autech, motocyklech, obrazech.... Součástí festivalu bude i sobotní soutěž v malbě na tělo čili bodypaintingu.

Více informací a časový harmonogram naleznete zde.

 

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img3.jpg0 0
1