Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Motocykl premiérově hostí Mistroství...


 

Motocykl premiérově hostí Mistroství světa v seperenduru.

04. 03. 2016
 
 

MAXXIS FIM SUPERENDURO WORLD CHAMPIONSHIP

MS SUPERENDURO Praha

Letošní ročník, začal veletrh MOTOCYKL úplně nově spolupracovat s pořadateli motocyklových závodů.

Úplně nejvíce Vás zajisté nadchne spolupráce s pořadatel závodů MAXXIS FIM SUPERENDURO WORLD CHAMPIONSHIP MS SUPERENDURO Praha.

Závody halového endura vyplňují zimní sezonu a v rámci seriálu mistrovství světa premiérově navštíví i Českou Republiku. Na náročné trati uvidíte souboje nejlepších jezdců planety včetně zástupců z České Republiky! V pauzách mezi závody uvidíte dechberoucí show ve které nebude chybět ani freestyle a backflip na trialové motorce. V Praze vyvrcholí celý šampionát a vy se můžete těšit na napínavé závody až do samého konce.

Napínavé závody až do samého konce a především spousta akce, to je světový šampionát v halovém enduru, který poprvé zavítá do České Republiky. Hvězdy světové scény jako několikanásobný mistr světa a vítěz Erzberg Rodea Taddy Blazusiak (POL), dále David Knight (GBR), Jonny Walker (GBR), Cody Webb (USA), Robert Taylor (USA), Alfredo Gomes (ESP) a Mathias Bellino (FRA) nabídnou 12. března 2016 divákům v pražské TipSport aréně velkolepou show.

Kdo ale nebude chtít čekat do 12.3. tak může navštívit veletrh MOTOCYKL ještě tento týden, kde pánové ukáží show se kterou Vás určitě přesvědčí že na této akci nesmíte chybět.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img1.jpg0 0
1