Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Výstaviště žije sportem


 

Výstaviště žije sportem

05. 05. 2016
 
 

Dnes začíná SPORT EXPO! Veletrh věnovaný milovníkům sportu a pohybu!

Čím je SPORT EXPO letos jiné? Především tím, že krom řady novinek, produktů a představení netradičních sportovních disciplín nabídne svým návštěvníkům možnost vše si na vlastní kůži vyzkoušet, zacvičit si přímo na místě. Vyzkoušet si tak budete moci poloviční balón zvaný bosu, na kterém se dá skvěle posilovat a trénovat balanc, stejně jako klasický workout nebo hokejbal. Hodně legrace zažijete s kamarády při crazy balls nebo na lezecké stěně. K dispozici bude také dětská verze stěny. Po celou sobotu se zde navíc mohou návštěvníci těšit na připravenou soutěž.

Bohatý doprovodný program ovládnou cvičitelé fitness, stejně dobře jako tanečnice pole dancingu při oblíbeném klání 8. ročníku Pole Battle League. Návštěvníci budou moci obdivovat dovednosti party sportovců z Urban Sense, kteří předvedou parkour, freerun, tricking, silový workout, bojové sporty a akrobacii všeho druhu.

A to rozhodně není všechno! Přijďte se přesvědčit sami a navštivte veletrh ve čtvrtek, v pátek nebo sobotu, otevřeno máme vždy až do 20:00!

Více informací na www.sport-expo.cz

 

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img5.jpg0 0
1