Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Nová tvář podzimní INTERBEAUTY PRAGUE


 

Nová tvář podzimní INTERBEAUTY PRAGUE

30. 05. 2016
 
 

V Make-up Institute Prague se fotil nový vizuál pro mezinárodní kosmetický veletrh Interbeauty Prague. Přesněji pro jeho podzimní část.

Interbeauty Prague
, veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu se uskuteční 14. až 15. 10. 2016. Jeho tváří je tentokrát úspěšná modelka
Renata Langmannová, která na sebe upozornila poprvé svým vítězstvím v soutěži Česká Miss 2006.

Make-up Institute Prague připravuje vizuál pro Interbeauty Prague již třetí rok po sobě. Před Renatou Langmannovou se na vizuálech připravené Make-up Institutem Prague objevila Andrea VerešováJitka Boho.  

„Make-up a celkový styling jsme volili k podzimní a zimní tématice. Inspirací nám byla křehkost, ale zároveň odvaha a bojovnost. Ústředním prvkem je ručně vyrobená čelenka z peříček, která byla vytvořena speciálně na toto focení. Díky skvělé stylistce, Olo Křížové, se kterou v Make-up Institute Prague pravidelně spolupracujeme, jsme měli k dispozici speciální 3D šperky z kolekce Roots. Šperky jsou vytvořeny v projektu Fashion.stl, který organizuje Czech Fashion Council,“ říká k tématu kolekce ředitelka Make-up Institute Prague Markéta Davidovich.


 

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img1.jpg0 0
1