Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Největší veletrh svého druhu na světě


 

Největší veletrh svého druhu na světě

01. 11. 2016
 
 

Cannafest 2016

Mezinárodní veletrh konopí a léčivých bylin Cannafest je největší veletrh svého druhu na světě. Letos se bude konat již posedmé a to 11.-13. listopadu 2016 jako vždy na Výstavišti v Praze v Holešovicích.


Návštěvníci se mohou těšit na zajímavé expozice vystavovatelů z různých zemí světa. Představena bude jako každoročně široká nabídka pěstební techniky, hnojiv či semen nebo také kuřáckých potřeb a vaporizérů. Chybět nebudou ani výrobci kosmetiky, oblečení, potravin nebo média zabývající se konopnou osvětou či instituce sdružující firmy, které využívají konopí jako přírodní zdroj nebo bojují za legalizaci a využití konopí v medicíně. Součástí veletrhu bude také, jako každý rok, odborná konference, která je pro návštěvníky zdarma. Po celou dobu veletrhu mohou návštěvníci sledovat zajímavý program na Cannafest stage či v Cannafest kině, které budou umístěny v levém křídle průmyslového paláce.

Kompletní program najdete zde

Cannafest obsadí celý areál výstaviště


Loni se na veletrhu představilo více než 200 vystavovatelů z 25 zemí světa a věříme, že tento úspěch letos nejen potvrdíme, ale ještě jej překonáme. Zájem o Cannafest je rok od roku větší, proto jsme dokonce letos nuceni veletržní prostor rozšířit o čtvrtou halu. Těšit se tak můžete nejen na větší počet vystavovatelů, ale i zábavy.

Vstupenky online

 

 

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img3.jpg0 0
1