Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Veletrh hraček již zítra!


 

Veletrh hraček již zítra!

03. 11. 2016
 
 

Již tradičně se na Výstavišti v pražských Holešovicích bude konat VELETRH HRAČEK, HER A DĚTSKÝCH POTŘEB. Ten letošní proběhne v termínu od 4. do 6. 11. 2016 opět pod názvem DĚTSKÁ PLANETA. Můžete zde nakoupit vánoční dárky za skvělé veletržní ceny a zároveň si Vaše děti užijí skvělou zábavu, protože si na své planetě budou moci hrát, hrát a hrát, seč jim budou síly stačit.

Na co se můžete těšit

Děti si mohou hračky prohlédnout a vyzkoušet a rovnou napsat dopis Ježíškovi. A Vy snadno získáte chvíli na ničím nerušené vánoční nákupy. Pro Vaše ratolesti je totiž připraven bohatý doprovodný program. Jejich průvodcem se stane multimediální postavička prasátko Pigy a kouzelník Jirka Hadaš. Do světa fantazie se ponoří v hracím autobuse jednoho z největších evropských hračkářství Hamleys. Mohou zajít do divadélka či kabaretu, vychutnat si vystoupení skupiny LOLLIPOPZ, mistrů světa v tanci nebo koncert Nely Kailové. Na milovníky pohybu čeká Cvičeníčko s Hankou Kynychovou, vyřádit se mohou také na dětském hřišti BESIPu. Připravena je dobrodružná hra pro děti a rodiče se skřítkem Planetkou nebo kreativní dílničky.

O zábavu tedy nebude nouze! Pro všechny dětské účastníky výstavy jsou připraveny atraktivní dárky a soutěže o krásné ceny. Příjemným letošním bonusem je vstup zdarma pro všechny děti, až do 14 let! Na veletrh se nemusí bát zavítat ani maminky menších dětí, připraven je kojící a přebalovací koutek, dětský koutek s hlídáním dětí od 2 let a relaxační zóna. DĚTSKÁ PLANETA je opravdovou oázou pro všechny.

Další informace naleznete na www.detskaplaneta.cz nebo na facebookové stránce Veletrh Dětská planeta.

Místo konání: Výstaviště Praha - Holešovice
Otevírací doba: PÁ 10,00 - 18,00 hod.
SO 10,00 - 18,00 hod.
NE 10,00 - 16,00 hod.
Vstupné: ZDARMA - Děti do 14 let a průkazy ZTP/P


150Kč - Základní vstupné


50 Kč - Studenti 15-18 let + senioři
 

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img5.jpg0 0
1