Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Holiday world - Polsko očima Ewy Farné


 

Holiday world - Polsko očima Ewy Farné

27. 01. 2017
 
 

Ačkoliv se může zdát, že českým turistům není třeba sousední Polsko příliš představovat, opak je pravdou. Polsko se v posledních letech dynamicky rozvíjí ve sféře turistiky jako málokterý stát v regionu střední Evropy.

Mnoho příběhu a historek ze země ležící mezi Baltským mořem na severu a horským pásem na jihu má i zpěvačka Ewa Farna, pocházející z příhraniční Vendryně - v Polsku pravidelně vystupuje již 10 let. O Ewě by se dalo směle prohlásit, že je vlastně neoficiální českou kulturní ambasadorkou v Polsku a naopak – na svých sociálních sítích společně oslovuje a baví statisíce svých fanoušků jak česky, tak i polsky.

V koncertních plánech po Polsku na rok 2017 existuje jedno místo, které je pro Ewu speciální – pomořanské Sopoty. Právě v těchto překrásných přímořských lázních v Česku známých mimo jiné díky slavnému hudebnímu festivalu oslaví Ewa v květnu svou první dekádu na polské scéně velkým koncertem.

Srdečně Vás zveme na jedinečné setkání a povídání o Polsku za účasti zpěvačky a skladatelky Ewy Farné v sobotu 18. 2. 2017 ve 13.30 do Velkého kongresového sálu na veletrhu Holiday World na pražském Výstavišti v Holešovicích.

Tři účastníci setkání získají limitované vlastnoručně podepsané CD Best of Ewa Farna.

Organizátory setkání jsou Polská turistická organizace a Pomořanská regionální turistická organizace.
 

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img5.jpg0 0
1