Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Jak zvýšit svou cenu na trhu práce?...


 

Jak zvýšit svou cenu na trhu práce? Naučte se čínsky nebo korejsky

14. 02. 2018
 
 

Kdo pozorně sleduje vývoj ve světě, jistě mu neunikl čilý obchodní ruch se zeměmi jako je Čína nebo Jižní Korea a nevídaně vzrůstající poptávka po lidech, kteří ovládají asijské jazyky - především čínštinu, japonštinu či korejštinu. Využijte proto skvělou šanci na zvýšení své ceny na trhu práce. Příležitosti se můžete chopit v pražské jazykové škole Chinese Point, která je jedinečná svou orientací na asijské jazyky – čínštinu, japonštinu, korejštinu, vietnamštinu.

Zapište se do kurzů čínštiny

Jazyková škola Chinese Point vám ručí za špičkovou kvalitu výuky a perfektně vás připraví i na mezinárodní zkoušky z japonštiny, čínštiny i korejštiny. Osvícení klienti, kteří vědí, kde je budoucnost cizích jazyků, navíc mohou zapsat do kurzů i své děti. Také na ně je jazyková škola Chinese Point připravena.

Přidanou hodnotou školy jsou rodilí mluvčí. Těšit se na výuku a konverzaci s Japonci nebo Číňany můžete i v Chinese Pointu. "Již více než polovinu našeho týmu tvoří rodilí mluvčí a zájem o hodiny s nimi stále stoupá" podotkla ředitelka Zdeňka Stebelská. Velkou výhodou je pro studenty i široký, stabilní tým učitelů.

Jak japonsky mluvit, jak se japonsky chovat

Jazyková škola Chinese Point nabízí veřejné jazykové kurzy, individuální výuku a nově také pomaturitní studium čínštiny, japonštiny a korejštiny. Roční denní studium je jedinečné svou intenzitou. Díky hodinové dotaci, výborně zpracovanému studijnímu plánu a výbornému lektorskému týmu garantujeme, že vás během jednoho roku naučíme komunikovat v jednom z asijských jazyků a dosáhnete úrovně minimálně B1 (dle Evropského referenčního rámce). Hlavním cílem programu je propojení studia s praktickým životem, seznámení s využitím jazyka v pracovní oblasti, rozšíření obzorů a příprava na budoucí kariéru. 

Více informací najdete na www.chinesepoint.cz

Navštivte nás na veletrhu JOBS EXPO 2018, zveme Vás na náš stánek č. SH 227, na zajímavé doprovodné programy v přednáškovém prostoru. Těšíme se na Vás!

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img4.jpg0 0
1