Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Ramsau am Dachstein – zdroj Tvé síly


 

Ramsau am Dachstein – zdroj Tvé síly

20. 04. 2017
 
 

Ramsau am Dachstein se nachází v regionu Schladming-Dachstein a leží přímo na úpatí nejvyšší hory Štýrska, Dachsteinu. Náhorní plošina se rozkládá ve výšce 1.000 až 1.300 m n.m. a je orientovaná na jih. Prázdninová krajina „ve třech úrovních“ (náhorní plošina, louky a ledovec Dachstein) se rozprostírá na 18 kilometrech délky a 4 kilometrech šířky a díky své poloze 400 m nad údolím Ennstal se můžete na krajinu dívat jako z balkonu.

Horské louky, které se nachází v nadmořské výšce 1.700 až 1.900 m n.m., nabízí nádherné lehké trasy pro pěší turistiku pro celou rodinu. Při výletech se tak návštěvníkům otevírají překrásné panoramatické výhledy na Schladmingské Taury a údolí Ennstal.

Vysokoalpská lyžařská oblast na ledovci Dachstein (2.700 m), kde si můžete užívat zimních radovánek po celý rok, zve k túrám po ledovci, běžkování, jízdě na snowboardu a lyžování. Mimo to se jedná velmi žádané letní tréninkové centrum světové elity severského lyžování! Jižní stěny dachsteinského masivu jsou ideálními výchozími body pro alpinistické pěší túry a výstupy po ferratách. Ramsau am Dachstein je díky 19 ferratám eldorádo milovníků ferrat, č. 1 v Rakousku.

Jedinečnost Ramsau am Dachstein spočívá v kombinaci přírodních krás, nezaměnitelné skladby krajiny (prázdninová krajina „ve třech úrovních“), vyvážené ubytovatelské infrastruktury s rodinnou pohostinností, pestré nabídky volnočasových aktivit v létě i v zimě a bohatého kulturního programu.

- 19 ferrat
- 1 ferrata pro děti & 2 ferraty mládež
- 1.000 km turistických cest v celém regionu Schladming-Dachstein
- letní zážitková karta s více než 100 atrakcemi

Informace a rezervace

Turistický spolek Ramsau am Dachstein

Ramsau 372
8972 Ramsau am Dachstein

Tel. +43 3687 818338
info@ramsau.com
www.ramsau.com

  

  

  

  

  

  

 

 

 

   

 

 

 

 

 

  

    

  

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img4.jpg0 0
1