Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Načerpejte energii na závody, myslete na...


 

Načerpejte energii na závody, myslete na výživu!

21. 04. 2017
 
 

 Ať už se chystáte běžet na čas, nebo se prostě chcete dostat do cíle a druhý den normálně fungovat, nemělo by vám na trati takzvaně „dojít“, měli byste být na startu ideálně připraveni a po doběhu se postarat o adekvátní regeneraci. To všechno dokáže obstarat špičková sportovní výživa Enervit, která neodmyslitelně patří k seriálu Běhej lesy i všem vytrvalcům obecně – právě na vytrvalostní sporty se totiž specializuje.

 

Enervit vyniká především svojí vysokou funkčností, kvalitou, výbornou chutí a rychlým nástupem účinku. Proto je Enervit významným parťákem všech sportovců na různých výkonnostních úrovních. Podstatou Enervitu jsou promyšlené výrobky postavené na samotné podstatě fungování organizmu při vytrvalostním výkonu. Díky tomu Enervit pomáhá lépe využívat váš tréninkový čas i výkonnostní potenciál.

 

Pokud chcete pochopit, jak vaše tělo při sportovním výkonu funguje a co potřebuje, můžete si přečíst Enervit výživové okénko nebo navštívit web www.enervit.cz se spoustou užitečných produktů a doporučení pro vaši výživu a lepší sportování.

 

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img3.jpg0 0
1