Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit CZECHBUS se rychle plní


 

CZECHBUS se rychle plní

18. 07. 2017
 
 

Z tradičních či loňských vystavovatelů autobusů nechybí, kromě polského Solarisu (rozhodl se letos jen pro Kortrijk) a SKD Trade, žádný, spíše jsme svědky navyšování výstavních  ploch – IVECO Bus má víc jak 400 m2, SOR zase 300 m2 a tak bychom mohli pokračovat, rozšiřuje například ŠKODA Electric, ale i producenti menších busů, jako třeba KAR Group, významně zvětšují plochy. Zájem je ovšem také o volnou výstavní plochu před Průmyslovým palácem, už dnes je jisté, že zde bude autobusy doslova „nabito“. Samozřejmě firmám se zatím moc nechce zveřejňovat konkrétní údaje o exponátech, moment překvapení platí nejen pro návštěvníky ale i konkurenci. Jisté ale je, že určitě uvidíme novinky z veletrhu v Kortrijku.

Potvrzeno však například máme, že hned 2 novinky – značek MERCEDES BENZ i SETRA bude prezentovat Evobus, konkrétní novinku již ohlásila značka VDL Bus & Coach - rozšiřuje řadu Futura o novou délkovou verzi FHD2-135.

Také segment komponentů pro autobusy, informačních systémů či garážové a servisní techniky se velice dobře a rychle plní. Platí to i o zahraničních vystavovatelích – např. opětovně se setkáme s polskými firmami STER a INTAP a skupinu sedaček pro busy letos po roční přestávce doplní i firma C.I.E.B.  Na víc jak dvojnásobek ale zvyšuje svoji plochu i společnost Mikroelektronika, která rozšíří vystavený sortiment o karetní validátory a automaty na výdej jízdenek. Zajímavostí určitě je, že rakouská firma Asfinag Maut Service zdvojnásobila výstavní plochu a přichází dokonce se zcela novým atraktivním stánkem. A mezi nové vystavovatele patří i jeden z lídrů na trhu technických textilií, švýcarská společnost LANTAL Textiles AG, která bude mít na Czechbusu premiéru.

V sekci garážové a servisní techniky se opětovně setkáme s rozsáhlými a pozoruhodnými expozicemi MITERAL nebo AD TECHNIK či MAHA a samostatně se k nim na vskutku velké výstavní ploše letos premiérově přiřadí český výrobce zvedacích zařízení AUTO MOTIVE INDUSTRIAL z Litomyšle. Mezi nové vystavovatele patří i EUROPART.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img1.jpg0 0
1