Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit PREMIÉRA Biatec Watches - mladá...


 

PREMIÉRA Biatec Watches - mladá hodinářská firma

09. 08. 2017
 
 

Premiérově bude na výstavě představena značka Biatec Watches - mladá hodinářská firma pocházející ze sousedního Slovenska.

Společnost se zabývá designem, výrobou, skládáním a testováním high-end hodinek za velmi přijatelné ceny. V portfóliu značky najdete zatím dvě modelové řady - Corsair a Majestic. Právě v modelech Majestic je možné vidět historický odkaz Slovenska. Slovo Biatec totiž pochází ze starověké keltské mince, kterou razili na území Slovenské republiky kdysi dávno. Na této minci se nejčastěji zobrazoval jezdec na koni - toho značka přetavila do modernizované podoby, přičemž dnes sa takováto mince razí v Kremnické mincovně, která se svojí, více než 700 letou historií, patří mezi nejstarší společnosti v Evropě.

Mince jsou z pravého 14 karátového zlata a vkládají se pod sklíčko zadního víka každého modelu Majestic. Druhá modelová řada Corsair byla inspirovaná legendární stíhačkou F4U Corsair, která je stále uznávaná jako jedna z nejimpozantnějších amerických stíhaček všech dob. Hodinky se skládají v Bystrici pod dohledem pana Vladimíra Wágnera, který je vystudovaným hodinářem a má více než 30 leté zkušenosti v této oblasti.

Viac informací se dozvíte na oficiální webové stránce výrobce www.biatecwatches.com.

Výrobcem hodinek je společnost Toptime, s.r.o. - provozovatel fóra www.hodinkomania.sk.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img5.jpg0 0
1