Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Premiéra - čištění suchým ledem


 

Premiéra - čištění suchým ledem

10. 10. 2017
 
 

Novou progresívní technologii čištění interiéru, ale i motorů, nepřístupných částí karoserie, sedadel, čalounění, plastů, brzdových dílů apod. představí poprvé pro využití v provozu autobusů společnost Doktor Důlek. Jedná se o velice účinný, rychlý a ekologicky šetrný suchý proces bez vody a chemikálií,  s minimálním odpadem. Ihned po aplikaci je vyčištěný prostor suchý.

Se všemi detaily a možnostmi využití pro autobusy se budou moci návštěvníci veletrhu CZECHBUS seznámit nejen přímo na stánku firmy ve foyer Střední haly, ale také na živé prezentaci připravené před Průmyslovým palácem v rámci doprovodného programu. Přesný čas a hodina prezentace budou zveřejněny v rubrice Doprovodné programy.

V rozšířené expozici společnost BUSE vystaví kromě tradičních produktů, kterými jsou informační panely DOT-LED, LED a LCD i novější technologie pro vozy veřejné osobní dopravy - palubní počítač BS 300 s dotykovou 8" obrazovkou, automatické počítání cestujících, IP kamerový systém se záznamem, komplexní řešení WiFi pro cestující či GPS monitorování polohy.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img4.jpg0 0
1