Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Autogramiáda Doc. MUDr. Romana Šmuclera,...


 

Autogramiáda Doc. MUDr. Romana Šmuclera, CSc. na veletrhu!

16. 10. 2017
 
 

Pro všechny, které zajímá estetická medicína, přinášíme žhavý tip na vánoční dárek. Doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc., vydal dlouho připravovanou knihu NEVĚŘTE ANI MNĚ aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny.

Kniha je především přehledným průvodcem po světě estetické medicínypředstavuje moderní zkrášlovací procedury. Ve třech kapitolách se dozvíte o nejčastějších problémechmožnostech jejich řešení, ale též o nástrahách a nekalých praktikách, se kterými se v tomto oboru můžete setkat.  Očima odborníka nahlédnete pod pokličku byznysu s lidskou krásou. Poradí vám podle čeho se orientovat, jak vybírat a na co si dát pozor.

» „Zvláštní kapitolou jsou slevy. Vždy, když vidím 70% slevu u nějaké operace, nemohu pochopit, že na to někdo může skočit. Měl by to být nesmysl nejenom pro znalce, ale i pro laika na první pohled – opravdu mají obyčejně tolik zisku, kterého jsou dnes ochotni se milostivě vzdát? Při troše dobré vůle člověk většinou zjistí, že sleva po slevě se rovná jinde ceně bez slevy."

Knihu seženete ve všech dobrých knihkupectvích a knižních e-shopech a přímo na podzimním veletrhu Interbeauty Prague  na stánku Asklepion (SH 20) s veletržní slevou 15%, tj. za 299 Kč.

A NAVÍC..

V pátek 20. října po skončení odborných přednášek proběhne na stánku Asklepion (SH 20) AUTOGRAMIÁDA knihy s možností si nechat do knihy napsat věnování rukou autora :)

Program přednášek si můžete stáhnout ZDE

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img3.jpg0 0
1