Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit MOBILBOARD představuje Chytrou Wi-Fi na...


 

MOBILBOARD představuje Chytrou Wi-Fi na klíč

16. 11. 2017
 
 

MOBILBOARD vystavuje kvalitní Wi-Fi routery speciálně určené pro veřejnou dopravu, které mají už za sebou mnoho realizací v provozu MHD, příměstské nebo zájezdové dopravy. Nově představí nový koncept Chytré Wi-Fi na klíč s komplexními službami pro dopravce.

Výjímečnost těchto doplňkových služeb je v provázanosti jednotlivých kroků, které tvoří souvislé profesionální řešení internetu ve vozech. Komunikaci s dopravcem začínáme poradenstvím a výběrem nejvhodnější sestavy služeb na míru, pomůžeme s instalací do vozů, po celou dobu provozu zajistíme servisní služby na dálku až po monetizaci Wi-Fi obsahu. Nově je začleněna speciální SW nádstavba AdEditor pro výrobu vstupních mobilních stránek

MOBILBOARD je dodavatel řešení internetu do vozidel veřejné dopravy a provozovatel reklamní sítě Wi-Fi reklama.  V roce 2014 se stal výhradním partnerem pro veřejnou dopravu společnosti Smart-Con s. r. o., který je výhradním distributorem pro CZ a SK společnosti ADVANTECH - globálního výrobce routerů pro průmyslové aplikace.

Dopravci mohou využít nákupu Wi-Fi routerů s nákupem nového vozu (dohodnuto s předními výrobci autobusů).

Kvalitní Wi-Fi zařízení s online dohledem zajistí dopravci v budoucnu návratnost své investice prostřednictvím monetizace uvítací stránky v prodejní síti Wi-Fi reklama.

Těšíme se na Vás na našem stánku LK 56 v Levém křídle Průmyslového paláce.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img5.jpg0 0
1