Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Nové kolekce odolných potahů


 

Nové kolekce odolných potahů

11. 01. 2018
 
 

Představujeme vám nové kolekce odolných potahů, které ocení především majitelé domácích mazlíčků. 

Snažíme se vám ulehčit život. Přáli bychom si, aby vaše pohovka zůstala vždy bez skvrn, škrábanců a zápachů od čtyřnohých přátel. Protože jsme milovníci zvířat, vybrali jsme nové textilní kolekce, které mají případné stopy vašich čtyřnohých přátel na pohovce omezit na minimum.

Vyberte si odolné čalounění, které se vám nejvíce líbí.

TRVANLIVOST

Kočky a pejskové občas neodolají jemnosti látek a zkoušejí si na nich své drápy. Instinktivně je zatínají do povrchu potahového materiálu. Na koženém čalounění mohou způsobit škrábance, v textilním čalounění i drobné trhlinky vytahováním a porušováním vláken. Tkaniny Aquaclean jsou opatřeny úpravou ze syntetických vláken, která brání vniknutí drápku až do smyček vláken ve struktuře vlastní tkaniny a tím i jejímu narušení vytažením vlákna.

TRADIČNÍ TKANINY

Tradiční potahy bez jakékoliv ochrany jsou pro domácí mazlíčky snadným cílem. Svými drápy dokážou vytáhnout nitky z látky na pohovce, nebo ji mohou roztrhnout, když se snaží pomocí drápků vyšplhat na pohovku.

AQUACLEAN TKANINA

Látky s technologií Aquaclean pro domácí mazlíčky, mají ochrannou vrstvu vyvinutou s inovativní technologií, která se chová jako elastická a flexibilní bariéra bránicí zvířatům, aby se pomocí drápků zasekli do látky a vytáhli z ní nitky.

ODSTRAŇOVÁNÍ ZVÍŘECÍCH CHLUPŮ

Tkaniny Aquaclean jsou díky své struktuře antistatické a působí proti zachytávání chlupů od vašich mazlíčků. I když má váš čtyřnohý přítel zákaz sedět na pohovce, jeho chlupy mohou ulpět na jejích stranách. K odstranění chlupů použijte vlhký hadřík, vysavač nebo čisticí váleček na textil.

SNADNÁ ÚDRŽBA

Naše tkaniny jsou opatřeny Technologií Aquaclean, pomáhající snadno a rychle odstranit skvrny v domácnosti. Myslíme i na naše čtyřnohé přátele a s vynikajícími výsledky jsme otestovali účinek technologie při čištění moči, exkrementů a krve psů a koček.

ZÁPACHY

Trvalé používání pohovky našimi mazlíčky může vést ke vzniku nepříjemných zápachů. Abyste tomu předešli, doporučujeme vám v místnosti důkladně větrat, pravidelně čistit čalounění vysavačem a případně sáhnout i ke spreji pro neutralizaci zápachů.

CO JE AQUACLEAN?

Technologie s revoluční povrchovou úpravou, která umožňuje odstranit skvrny pouze pomocí vody. Údržba je tak velmi jednoduchá a skvrny odstraníte za minimum času.

ČIŠTĚNÍ VODOU - POUZE VE TŘECH KROCÍCH

Aquaclean pomáhá odstraňovat většinu skvrn vzniklých v domácnosti (víno, inkoust, omáčky, tuk, bláto, čokoláda, krém atd.), usnadní vám tak život a vy získáte více času na důležité věci.

JAK FUNGUJE AQUACLEAN?

AquacelanTechnology je pokročilá ochrana vaší čalouněné sedačky. Tato úprava pokrývá jednotlivá vlákna neviditelnou molekulární vrstvou, která zabrání proniknutí nečistot do látky.

Látka SERTA - technologie LiquidBlocked

Unikátní vrstva na látce LiquidBlocked způsobuje, že se rozlité tekutiny nevsáknou dovnitř. K úklidu použijte pouze savý hadřík nebo papírovou utěrku k odsátí rozlité tekutiny, např. kávy. K úplnému vyčištění aplikujte rozprašovačem trochu vody na postižené místo, nechte pár vteřin působit a jemným hadříkem krouživými pohyby skvrnu vyčistíme a necháme uschnout. Během několika vteřin máte uklizeno. Látka dokonce ani neztmavne po kontaktu s tekutinou.

Svislé uspořádání přízí a metoda tkaní zaručuje nezvyklou odolnost látky, např. kočičí drápy mohou libovolně vytrhnout jednotlivou nit bez narušení celistvosti látky.

Rozlité tekutiny se nevsáknou dovnitř.

Látka: SERTA-9 | Sedací souprava MIA

www.bohmsedacky.cz

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img1.jpg0 0
1