Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Tightvac - potravinové nádoby


 

Tightvac - potravinové nádoby

15. 01. 2018
 
 

Jsme ve 21. století a rostoucí ceny potravin nám poukazují na fakt, že musíme být hospodární a dbát více na ekologii. Musíme se starat o to, abychom měli co nejmenší ztráty.

V naší firmě Tightvac vyrábíme potravinové nádoby. Jsou jedinečné v tom, že mají  patentovaný uzavírací systém, který umožňuje, aby potraviny zůstaly 3x delší dobu svěžejší než v doposud vyráběných nádobách.

Tightvac nádoby jsou vzduchotěsné, vodotěsné a odolné vůči pachům.  Naše nádoby drží specifickou vůni každé potraviny - kávy, čaje, či jiného produktu, který do nich uskladníme.

Další předností našich nádob je, že v jakýchkoliv klimatických podmínkách, tzn. extrémně vlhkých či tropických až po velmi chladné počasí, zůstáva vše v Tightvac nádobách čerstvé.

Dovnitř se nedostanou mouční moli, prach‚ či plíseň.

Do Tightvac nádob můžeme kromě potravin ukládat také kávu, čaj, ořechy, zeleninu, ovoce a také jiné předměty pro naši potřebu. Jednoduše řečeno do našich nádob lze uskladnit vše.

Tightvac vyrábí nádoby v 10 různých velikostech, v barevných kombinacích, čímž se výrazně liší od standardních nádob, dostupných na našem trhu.

Naše  nádoby jsou BPA-free

Více ZDE

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img4.jpg0 0
1