Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit ROYAL BAY® na RUNNING EXPU


 

ROYAL BAY® na RUNNING EXPU

05. 04. 2018
 
 

News, competition, souvenir from ROYAL BAY® – compression high-tech sportswear

Česká značka kvalitních kompresních produktů ROYAL BAY® je i letos tradičním vystavovatelem na Running Expo Prague. Těšíme se na každého z Vás, hobíky i profíky, prostě na všechny milovníky běhu, kteří se zajímají o aktivní podporu svého zdraví.

Náš tým je připraven Vám poradit s výběrem vhodného produktu, správně Vás přeměřit pro výběr správné velikosti a najít to správné řešení právě pro Vás. Náš stan ROYAL BAY® najdete ve výstavní hale pod č. 32. Přivezeme Vám kompletní nabídku včetně horkých novinek, z nichž ještě některé ani nejsou nikde v prodeji. Budou mít svou premiéru právě na „Pražské Půlce“.
Platit u nás můžete cash nebo kartou, navíc kupovat můžete se zajímavou slevou 20 %.

Seznamte se – novinka sezóny!
 Pořiďte si lýtkové kompresní návleky ROYAL BAY® Extreme RACE. Ty rozšiřují oblíbenou řadu Extreme s velmi silnou cílenou kompresí. Pro správnou funkci je nezbytné určit obvod lýtka a zvolit správnou velikost. Poté už se můžete nechat hýčkat příjemným mikrovláknem. Vysoký podíl Lycry zajistí pevnou podporu Vašich lýtkových svalů při samotném závodě. Nemusíte se bát neozkoušeného materiálu v botě. Vždyť se jedná o návleky, ke kterým můžete zvolit Vámi osvědčené obutí vč. ponožky a pouze benefitovat z kompresního efektu na lýtkovém svalu.
Co stojí za povšimnutí u tohoto modelu?
Odlehčené materiálové zpracování, seamlessový spodní lem, rychleschnoucí materiál, antimikrobiální stříbro, nebo bezpečnostní reflexní prvky. Vybírat můžete ze tří lákavých barev. Více o produktu na webu ROYAL BAY.

Tip for foreign athletes
Would you like to have perfect sport souvenir from Prague HalfMarathon? Something what you can use for your running, what brings pleasure to your sports activities and what reminds you your marathon stay in the Czech Republic?
Easy! Visit stand 32 – ROYAL BAY - at Running Expo and meet Czech-origin compression knee-socks of very high quality. And you know what? Choose one in CZECH design!

 

Vyhrajte kompresní kraťasy
Chcete pokusit štěstí a soutěžit o kompresní kraťasy ROYAL BAY® Extreme v hodnotě 2.490 Kč? Stačí se zapojit do soutěže na facebooku ROYAL BAY Česko & Slovensko. Je to velmi jednoduché, stačí být fanouškem naší značky a tipnout v komentáři výsledek ambasadora ROYAL BAY® Ondry Fejfara na Pražském půlmaratonu. Chci soutěžit!

Chcete-li se o značce a výrobcích ROYAL BAY® dozvědět více, navštivte náš web, instagram nebo FB.
Rádi Vám odpovíme na případné dotazy, jak na stánku ROYAL BAY® na Running Expu, tak na mailu info@royalbay.eu nebo na bezplatné lince 800 111 595. Těšíme se na Vás.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img3.jpg0 0
1