Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Navštiv Top4Running pop-up store na...


 

Navštiv Top4Running pop-up store na maratonském Sport Expu

02. 05. 2018
 
 

Svátek běhu pražský maraton se blíží a my nebudeme chybět. Od 3. do 5. 5. najdeš náš Top4Running pop-up store na Výstavišti Praha Holešovice. Co tě tam čeká?

Na Sport Expu v pravém křídle Průmyslového paláce v Praze v Holešovicích najdeš hned vedle výdejny startovních setů na pražský maraton zmenšenou verzi tvojí běžecké speciálky Top4Running se vším, co k ní patří. Máme pro tebe připravenu speciální expo slevu, skvělé služby a soutěž o top boty, tak neváhej a poběž za námi.

Nejmodernější analýza došlapu Footscan

Pro výběr té pro tebe nejvhodnější běžecké boty je potřeba zjistit, jaký máš běžecký došlap. Pro tuto analýzu používáme nejmodernější a nejpřesnější technologii Footscan. V našem pop-up store na Sport Expu bude analýza footscanem po celou dobu ZDARMA. Máš tak jistotu, že si od nás odneseš boty, které ti budou opravdu nejvíce sedět. Více o Footscanu si přečti zde.

Vylaď s Nike svůj běžecký outfit a vyber správnou podprsenku

Nech si poradit s výběrem nejvhodnější sportovní podprsenky od Nike expertky na dámský styling. Seznámí tě také se všemi aktivitami Nike+ Training Clubu i Nike+ Run Clubu. Nike expertku potkáš v Top4Running pop-up store na Sport Expu každý den v těchto časech:

Čtvtek 3. 5. 18:00 - 20:00

Pátek 4. 5. 18:00 - 20:00

Sobota: 5.5. 13:00 - 19:00

Limitovaná edice Nike Zoom Vaporfly 4%

Na Sport Expo přivezeme několik unikátních produktů. Jedním z nich je nejrychlejší bota, která se dá za peníze koupit. Jedinečná Nike Vaporfly 4%, se kterou Eliud Kipchoge téměř pokořil dvouhodinovou maratonskou hranici v rámci Nike projektu Breaking2 bude k dostání jen v několika kusech. Pro jeden z nich si k nám na Expo osobně přijde i náš skvělý atletický reprezentant Jakub Holuša. Tak pospíchej, ať na tebe zbyde správná velikost.

Nike React Alloy a fotosoutěž o boty

Na Sport Expu ti představíme i zbrusu novou dámskou verzi Nike React Epic Alloy. Naši běžečtí odborníci a trenéři Nike Run Clubu ti předvedou všechny její přednosti. Na místě se můžeš i zůčastnit instagramové fotosoutěže o jeden pár Nike React. Stačí se s botou vyfotit, sledovat na Instagramu @Top4Running a fotku sdílet s hashtagem #Top4Running a #NikeReact. Po skončení Expa pak vybereme tu nejlepší a jejího autora odměníme.

Setkání s Jakubem Holušou

Jeden z našich nejrychlejších atletů sice maraton nepoběží, ale přijde se za námi v sobotu po obědě podívat, vyzkoušet si náš footscan a vyzvednout si své nové Nike Zoom Vaporfly 4%. Pokud se chceš s Jakubem pozdravit, vyfotit, nebo získat jeho autogram, stav se v sobotu od 13:00 do 15:30.

Toto vše tě tedy čeká v Top4Running pop-up store na maratonském Sport Expo 2017. Tak si to nenech utéct. Těšíme se na tebe.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img2.jpg0 0
1