Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit Finále TOP IMAGE LOOK 2018


 

Finále TOP IMAGE LOOK 2018

16. 10. 2018
 
 

Podzimní veletrh Interbeauty Prague je již téměř za dveřmi a s ním i finále soutěže TOP IMAGE LOOK. My už známe 6 nejlepších týmů, kteří se probojovali do finálového klání a na svých modelkách ztvární finálové téma, které se dozví až na místě. Rozhodování nebylo vůbec jednoduché, odborná porota brala v potaz všechny aspekty ve ztvárnění tématu a dobrala se konečného verdiktu o postupujících týmech, se kterými se uvidíme ve finále TOP IMAGE LOOK v rámci veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE - VELETRH KOSMETIKY v pátek 9.11.2018 :) Pořadí vypsaných týmů nezobrazuje žádné údaje o pořadí v semifinále ;)

Tým č. 1 – Ladislava Schoderová, Renata Dvořáková, Zdena Smržíková
Tým č. 2 – Tereza Krakowczyková, František Letal, Alžběta
                 Paschková
Tým č. 3 – Renata Bončková, Zlata Helebrantová, Jaroslava Bocková
Tým č. 4 – Sandra Braunová, Slavěna Vejerová, Marie Hubálková
                 Fořtová
Tým č. 5 – Lucie Cikrytová, Petr Kučera, Radka Kopciová
Tým č. 6 – Martina Šafratová, Marie Sarganková, Žaneta Moravčíková

Všem finalistům moc gratulujeme k postupu, všem ostatním velice děkujeme za účast, opravdu to letos bylo těžké rozhodování, ale věříme, že nám zachováte přízeň a zkusíte štěstí v dalším ročníku soutěže :)

Všechny zaslané práce do POSTER AWARD budou zveřejněné v průběhu finále k hlasování veřejnosti. Vyhodnocení jak ceny poroty, tak veřejnosti bude poté před celkovým vyhlášením vítězů soutěže TOP IMAGE LOOK v den finále. Přijďte tedy i vy osobně zasáhnout do výsledků POSTER AWARD a rozhodnout tak o nejlepším ztvárnění tématu Steampunk, kterým se nám týmy do soutěže hlásily.

I letošní ročník bude zajímavý jak oceněními v celkové hodnotě 150tis. Kč, ale také účastí opět jednoho VIP hosta, kterým pro tento ročník bude paní Mahulena Bočanová, která nám pomůže rozhodnout o nejlepším týmu TOP IMAGE LOOK finále 2018.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img2.jpg0 0
1