Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Archiv aktualit S čím přijede SCANIA


 

S čím přijede SCANIA

18. 10. 2018
 
 

SCANIA Czech Republic letos představí na veletrhu hned 4 autobusy. Podívejme se tedy jaká nabídka bude návštěvníky očekávat v expozici na začátku Pravého křídla anebo na volné ploše, hned před vstupem do Průmyslového paláce:

Scania Citywide LF 10,9m, N250 UB4x2

Model městského autobusu v nejkratší dostupné délkové variantě. Scania Citywide LF je navržen pro rušný provoz v centru měst, který si žádá rychlý pohyb cestujících a maximální kapacitu.

Scania Interlink HD, 12m, K410 EB4x2

Zájezdová verze nejflexibilnějšího autobusu této firmy. Scania Interlink HD nabízí svěží interiér, velkorysý zavazadlový prostor a pohodlná sedadla, která učiní vaší cestu neopakovatelným zážitkem.

A venku před Palácem se připojí

Scania Touring HD12, 12m, K410 EB4x2

Všestranný autokar se siláckým – a přece elegantním – vzhledem splní požadavky na občasný provoz a pravidelný provoz na delší vzdálenosti. Scania Touring je ideální pro poznávací jízdy s průvodcem po městě nebo na autokarové výlety do Alp a umožňuje využít širokou škálu obchodních příležitostí.

Scania Irizar i6s, 12m, K410 EB4x2

Luxusní dálkový coach z prověřené produkce Scania – Irizar. Nový Irizar i6s, který využívá estetické vlastnosti impozantní i8  je vybaven technologií nových modelů značky. Vývoj tohoto nového produktu je založen na špičkové technologii, která zdůrazňuje pojmy jako kvalita, robustnost a spolehlivost modelu s vlastní osobností.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img4.jpg0 0
1