Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Tiskové zprávy Závěrečná Pragodent 2015


 

Závěrečná Pragodent 2015

20. 10. 2015
     

Druhý říjnový týden patřil na holešovickém výstavišti chrupu a péči o něj

V termínu od 8. do 10. října 2015 se na výstavišti Incheba Expo Praha uskutečnil 23. ročník mezinárodního dentálního veletrhu PRAGODENT. Pro odbornou veřejnost se jednalo o skutečně mimořádnou událost, protože šlo o největší a jediný komplexní specializovaný veletrh v oboru stomatologie pořádaný v České republice. Stomatologie jako obor se neustále posunuje velmi rychle kupředu. Přední profesionálové si tak nemohli nechat ujít výběr moderních technologií a efektivnějších postupů, které zde byly představeny. Celková návštěvnost během tří dnů dosáhla bezmála 9.000 osob.  

„Veletrh Pragodent je každoročně dlouho očekávaným a uznávaným vrcholem sezóny pro stomatology a profesionály z navazujících oborů", říká Jarmila Šmídová, marketingová specialistka organizátora výstavy. „Během letošního ročníku se v Holešovicích představilo 176 přímých vystavovatelů a 678 firem z 37 zemí", dodává.

V rámci expozic si bylo možné prohlédnout kompletní nabídku dentálního trhu pro stomatologické ordinace a laboratoře, softwarové vybavení, nástroje pro prevenci, hygienu a bezpečnost práce, farmaceutické výrobky i odborné publikace pro zubní lékaře. Nechyběla ani řada novinek, která se v blízké budoucnosti zařadí do nezbytného vybavení stomatologických ordinací i laboratoří.

Kromě klasické výstavní sekce si většina návštěvníků nenechala ujít ani pátý jubilejní ročník Dental Summitu pro zubní lékaře, techniky a dentální hygienistky, který se v rámci doprovodného programu uskutečnil pod patronací Asociace zubních lékařů - AZL. Nabídl pestrou sbírku témat a poznatky i praktické zkušenosti 23 přednášejících z 8 zemí. Nechyběly ani živé ukázky výkonů v demonstračních ordinacích.

Více informací na www.pragodent.eu

Tisková zpráva ke stažení zaverecna_tz_pragodent_2015.doc


 

Další Tiskové zprávy

 •  

  TZ Czechbus 2018

        Již poosmé rozzáří pražské Výstaviště v Holešovicích lesk nablýskaných autobusů téměř...

  zobrazit detail →

  20. 11. 2018

 • TZ Památky 2015

  Dejte minulosti budoucnost s veletrhem PAMÁTKY 2015! V termínu od 22. do 23. října 2015 se na výstavišti v pražských Holešovicích...

  zobrazit detail →

  15. 10. 2015

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img5.jpg0 0
1