Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Tiskové zprávy TZ Biostyl 2016


 

TZ Biostyl 2016

14. 09. 2016
     

BIOSTYL - ECOWORLD 2016 představí zdravý životní styl i ekologické produkty                       

Moderní doba a uspěchaný životní styl si vybírají daň na našem zdraví i stavu životního prostředí. Už máte dost přehnaného tempa a rádi byste se na chvíli zastavili a zauvažovali nad změnou? Pak si nenechte ujít mezinárodní veletrh zdravé výživy, zdravého životního stylu a ekologicky šetrných výrobků a služeb - BIOSTYL - ECOWORLD 2016. Uskuteční se na Výstavišti v Praze - Holešovicích v termínu 1. a 2. října 2016. Využijte tento cenný zdroj inspirace jako první krok k novému životu nebo si jen přijďte prohlédnout novinky a trendy
a s předstihem nakoupit netradiční vánoční dárky.

Pokud chcete svému tělu prospívat, je nutné se zamyslet nad složením a kvalitou stravování. Výběr toho nejlepšího, co je v nabídce k dispozici, můžete nakoupit na blížícím se veletrhu. V nabídce budou certifikované bio potraviny v čerstvé i mražené podobě, zdravé konopné potraviny nebo produkty zdravé výživy, jako je bio konopný olej či bio kokosová mouka. Na své si přijdou i diabetici či vyznavači bezlepkové stravy.  

Veletrh představí také alternativy ke klasické kosmetice. Ty jsou vhodné nejen pro osoby s nejrůznějšími kožními intolerancemi, ale i pro běžné použití. Vyzkoušet můžete přírodní a bio kosmetiku, ručně vyráběné produkty, přírodní mýdla, kosmetiku z Mrtvého moře, českou konopnou kosmetiku, přírodní jílovou kosmetiku z Turecka nebo 100% bio arganový olej s mnoha blahodárnými účinky. Jistě Vás zaujmou i výrobky Havlíkovy přírodní apotéky, která znovuobjevuje kouzlo a sílu pozapomenutých receptur.

Stále více lidí oceňuje účinky přírodních léků. Není tedy divu, že se veletrh věnuje i tomuto oboru. Těšit se můžete na přírodní doplňky stravy i bylinné produkty, jako například účinné sádlové masti či echinaceové kapky na imunitu. K dispozici budou také informace o léčivém konopí a zdraví prospěšných produktech z něj vyrobených.

Návštěvníky netrpělivě očekává i česká značka vyznávající Up-cycled filosofii – jedná se nejen o originální přístup, ale také klíčové řešení i efektivní způsob při hospodaření s existujícími a zejména limitovanými zdroji. Své příznivce si na veletrhu jistě najdou i barefooty – bosá obuv simulující chůzi naboso. Navíc jsou připraveny tipy na „zdravý“ úklid - vodní vysavač, který díky dvoustupňovému separátoru vysává nečistoty přímo do nádoby s vodou, přičemž zároveň automaticky „propírá“ vzduch v prostoru, takže je vhodný i pro alergiky či astmatiky.Jednotlivé expozice však nabídnou mnohem víc - prostě vše, co si pod pojmem zdravý životní styl dokážete představit. Prostor bude věnován přírodním textiliím, obuvi simulující chůzi naboso či kvalitní ekologické drogerii. Připraveny jsou i novinky ze světa technologií - relaxační psychowalkmany AVS nebo kuchyňští pomocníci, kteří Vám pomohou v cestě za zdravějším stravováním.

Veletrh apeluje na trvale udržitelný rozvoj a nabízí ekologičtější alternativy pro každého z nás. Pro zájemce jsou připraveny informace týkající se bezodpadového hospodaření, ochrany životního prostředí, recyklace i produktů pro vícenásobné použití.

Pokud si budete chtít program oživit, můžete podniknout i dobrodružnou exkurzi do světa zvířat. Jednotné vstupné totiž umožňuje podívat se také na FESTIVAL ZVÍŘAT, v rámci kterého proběhne veletrh krmiv a chovatelských potřeb pro domácí zvířata ANIMAL EXPO. Souběžně se také uskuteční intenzivní víkendový program s živými zvířaty při příležitosti Světového dne zvířat a mnoho dalšího.

Více informací na www.biostyl.cz

Termín konání: 1. - 2. 10. 2016

Místo konání:

VÝSTAVIŠTĚ PRAHA HOLEŠOVICE         

Organizátor: INCHEBA EXPO PRAHA spol. s r.o.
Otevírací hodiny:

1. října       10:00 - 18:00 hod.

2. října       10:00 - 18:00 hod.

Vstupné:

zdarma        děti do 10 let včetně, držitelé průkazu ZTP a ZTP/P

100,- Kč     plné vstupné

Tisková zpráva ke stažení zde: tz_biostyl-2016.doc

 

Další Tiskové zprávy

 •  

  TZ Czechbus 2018

        Již poosmé rozzáří pražské Výstaviště v Holešovicích lesk nablýskaných autobusů téměř...

  zobrazit detail →

  20. 11. 2018

 • TZ EkoAuto 2016

  Návštěvníci EkoAuta vyberou nejzajímavější elektromobil a auto na plyn Hlasovat pro nejzajímavější elektromobil nebo auto na plyn...

  zobrazit detail →

  12. 09. 2016

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img5.jpg0 0
1