Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Tiskové zprávy TZ výstavy VÁNOČNÍ TRHY 2017


 

TZ výstavy VÁNOČNÍ TRHY 2017

30. 11. 2017
 
 

Přijďte načerpat slavnostní atmosféru na Vánoční, hrnčířské a řemeslné trhy 2017!

 

Ačkoli by se mohlo zdát, že sotva skončilo léto, podzim ubíhá mílovými kroky a za chvíli jsou tady Vánoce. Pro většinu z nás jsou to nejkrásnější svátky v roce a dlouho dopředu se na ně připravujeme. Pokud chcete načerpat trochu vánoční nálady, získat inspiraci na slavnostní dekorace nebo včas nakoupit originální dárky, neměli byste si nechat ujít Vánoční trhy 2017. Konají se od 1. do 3. prosince 2017 na Výstavišti v Praze - Holešovicích.

 

Čekají na Vás desítky stánků s tradičním vánočním zbožím. Těšit se můžete na krásné adventní věnce, svícny nebo betlémy, které ozdobí Váš domov v předvánočním čase. Je Vaše slavnostní výzdoba už poněkud zastaralá nebo se Vám prostě jen okoukala? Nezoufejte, na trzích najdete nádherné ozdoby - je jen na Vás, jestli sáhnete po těch tradičních, ručně vyráběných nebo ozdobíte svůj stromek podle posledních módních trendů.

 

Můžete zde také nakoupit vánoční dárky pro své nejbližší. Chybět nebude přírodní kosmetika, módní šperky, které potěší srdce každé ženy nebo tradiční řemeslné produkty. Souběžně budou probíhat HRNČÍŘSKÉ A ŘEMESLNÉ TRHY, které Vás vtáhnou do světa umění starých mistrů. Najdete tu široký výběr domácí keramiky, kterou oceníte v kuchyni například při přípravě štědrovečerního menu. Zaujmou Vás i keramické dekorativní předměty. Řemeslníci a ctitelé starodávných řemesel představí své dovednosti přímo na místě. O bohatý program tedy nebude nouze!

 

Pokud Vás nakupování unaví, můžete si odpočinout u šálku dobrého svařeného vína nebo oblíbeného punče. Zaposlouchejte se do tónů českých koled a v klidu rozjímejte. Nezapomeňte vyzkoušet vánoční laskominy ve známé i méně obvyklé podobě. Nakoupit si můžete také vánoční koření, které provoní Vaši domácnost a propůjčí jí vánoční kouzlo.

 

Připraveno je toho však mnohem víc. Více než 250 prodejců nabídne možnost pořídit si dárky. Pokud hledáte zajímavý program na druhý adventní víkend, neváhejte. Předvánoční úklid a shon jistě stojí za to přerušit a strávit nezapomenutelný den v obklopení té pravé vánoční atmosféry!

 

Další informace naleznete na webových stránkách www.incheba.cz/vanoce

 

Základní informace o veletrhu VÁNOČNÍ TRHY 2017

Termín konání:                 1. – 3. 12. 2017

Místo konání:                   VÝSTAVIŠTĚ PRAHA – HOLEŠOVICE

                                           Průmyslový palác           

                                                                       

Organizátor:                     INCHEBA EXPO PRAHA spol. s r.o.

Otevírací hodiny:             1. - 3. 12.           10:00 - 18:00 hod.

Vstupné:                            25 Kč                 

                                           zdarma              ZTP/P, děti do 10 let                                       

 

 

 

Další Tiskové zprávy

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img2.jpg0 0
1