Drobečková navigace:

Úvodní strana Tiskové středisko Tiskové zprávy Výstaviště Holešovice plné novinek!


 

Výstaviště Holešovice plné novinek!

31. 01. 2013
 
 

Výstaviště v Praze Holešovicích bude žít v roce 2013 na plné pecky!   

Nová veletržní sezóna 2013 bude na Výstavišti v Holešovicích mimořádně pestrá. Incheba Expo Praha přichystala tradiční i nové veletrhy, akce pro pivaře, sportovce, milovníky hudby i rodiny s dětmi.

Návštěvníci se mohou těšit na tradiční veletrhy PRAGOINTERIER, MOTOCYKL či INTERBEAUTY PRAGUE. Rozhodně potěší také tradiční veletrhy jiných organizátorů jako veletrh DŘEVOSTAVBY, SVĚT KNIHY, TENDENCE, velmi oblíbená VÍNA DESTILÁTY nebo stále populárnější CANNAFEST PRAGUE.

Incheba Expo Praha letos zařadila do svého programu také veletržní novinku DĚTSKÁ PLANETA. Poprvé pod taktovkou Incheby PRAHA nebude chybět veletrh zaměřený na hračky, hry a dětské potřeby. Nyní vůbec poprvé prozrazujeme termín této žhavé novinky. DĚTSKÁ PLANETA 2013 ve své premiéře proběhne na podzim, konkrétně 31. října až 3. listopadu. Další horkou novinkou je veletrh INVENTO zaměřený na vynálezy a inovace. Veletržní premiéru si nenechte ujít 6. až 8. června.  

Nelze opomenout veletrh LINGUA SHOW, který letos opět proběhne společně s veletrhem pracovních příležitostí a vzdělávání JOBS EXPO 2013. LINGUA se jako mezinárodní jazykový a vzdělávací veletrh zaměří na moderní výuky jazyků. Veletrh SPORT EXPO rozšiřuje své zaměření nejen na běhání, ale na všechny atraktivní a oblíbené sporty. Těšit se můžete také na odborné veletrhy jako PAMÁTKY, PRAGODENT či CZECHBUS.

A to není vše. Po patnácti letech se vrací do České republiky fanoušci alternativní rockové formace System of a Down. Legendární Američané zavítají v původním složení 14. srpna do hlavní české metropole kde na pražském Výstavišti v Holešovicích vystoupí v rámci festivalu Aerodrome. Koncert aspiruje vzhledem k popularitě skupiny na hudební událost roku.

Světová akce čeká na návštěvníky holešovického výstaviště od 16. května do 1. června. Právě u nás můžete navštívit oblíbený Český pivní festival.

Kompletní seznam všech akcí najdete na webových stránkách www.incheba.cz. Nově můžete o lístky na veletrhy soutěžit také na Facebooku Výstaviště Praha Holešovice.

 

 

Další Tiskové zprávy

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/home_images/img5.jpg0 0
1