BIOSTYL - ECOWORLD

Mezinárodní veletrh zdravé výživy, zdravého životního stylu a ekologicky šetrných výrobků a služeb

9. - 11. 11. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Biostyl Archiv aktualit KAPPUS - přírodní kosmetika


 

Aktualita

KAPPUS - přírodní kosmetika

07. 09. 2016
 
 

Pro distribuci výrobků KAPPUS na český obchodní trh jsem se rozhodl po 20 letech práce v oboru kosmetiky a drogerie, kdy jsem měl tu čest pár let částečně prodávat výrobky KAPPUS ve svém velkoobchodě.

Neuvěřitelná spokojenost a opakovaný zájem, i těch velmi spořivých zákazníků, o výrobky KAPPUS byl ten správný impulz, kdy jsem se rozhodl dát možnost okusit kvalitu celé škály dalších výrobků z této firmy širšímu spektru zákazníků a začal je dovážet ve velkém a přímo od výrobce.

Co mne na jejich výrobcích nejvíce těší, je spokojenost zákazníků a neustálé objevování nových pozitivních příběhů o tom, jak KAPPUS mýdlo pomohlo na různé druhy problému s pokožkou.

Jsem člověk, který vzhlíží k přírodě s vysokým respektem a obdivem za vše, co nám příroda, i v dnešní obtížné pozici, je schopna dát. A můj obdiv patří nejen k přírodě, ale také k těm, kteří k přírodě přistupují minimálně stejným způsobem.

Kappus výrobky jsou vyráběny rodinnou firmou již déle než 160 let. Nejen, že vyrábí z přírodních a vysoce kvalitních látek, ale také jejich přístup a ohledy k přírodě jsou úžasné.

Samozřejmě všechny výrobky postupně testuji na sobě i svých blízkých a veškeré poznatky předávám našim zákazníkům, aby měli stejný úspěch a spokojené zákazníky každý den.

Sortiment máme rozdělen na kategorie pro:

-          přírodní a certifikované mýdla

-          luxusní, dárkové mýdla (samozřejmě z přírodních ingrediencí)

-          tradiční přírodní mýdla

-          kosmetika

Další informace o nás a celém sortimentu najdete na www.kpps.cz, nebo na letáčcích a katalogu na stánku.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/3033/1489751811BS_banner_1920x1024px_NEW.jpg0 0
2043