BIOSTYL - ECOWORLD

Mezinárodní veletrh zdravé výživy, zdravého životního stylu a ekologicky šetrných výrobků a služeb

9. - 11. 11. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Biostyl Archiv aktualit Bio-D – kvalitní ekologická drogerie


 

Aktualita

Bio-D – kvalitní ekologická drogerie

12. 09. 2016
 
 

Bio-D – kvalitní ekologická drogerie vyrobena z přírody!

Na letošním veletrhu Biostyl – Ecoworld bude zastoupena i špičková ekologická drogerie Bio-D, která se již pátým rokem s velkou oblibou a spokojeností používá v českých a slovenských domácnostech a kterou již běžně najdete u většiny svých oblíbených obchodů a e-shopů zaměřených na udržitelný a zdravý životní styl.

Pro všechny, kdo si váží své zdraví, pro rodiny s malými dětmi nebo pro alergiky i pro ty, co jim není lhostejné naše životní prostředí, je při praní a úklidu skvělou volbou právě ekologická drogerie. Taková, která je šetrná ke zdraví člověka, k přírodě ale i k peněžence spotřebitele. Bio-D je vysoce účinná úklidová ekodrogerie, v mnoha případech srovnatelná s účinnosti konvenčních toxických čistících a pracích prostředků. A to přesto že je Bio-D vyráběno ze 100% přírodních materiálů, které jsou v maximální míře rozložitelné ve volné přírodě. Bio-D tak nezanechává v domácím prostředí žádné toxické nebo jinak škodlivé chemické stopy. Odpovídá vysokým požadavkům na zdraví a udržitelnost, navíc je hypoalergenní, vhodná i pro jemnou a senzitivní pokožku citlivých jedinců nebo dětí. Přípravky úžasně a přitom jemně voní díky esenciálním olejům z rostlin.

Ekodrogerie Bio-D je 100% veganská a nikdy nebyla testovaná na zvířatech (certifikovaná BUAV). Výrobky drží řadu prestižních ocenění časopisu Ethical Consumer Magazine i mnoha českých eko-blogerů. V renomovaném britském časopise Ethical Consumer Magazine byly dle srovnání přibližně dvacítky značek vyhodnoceny jako Nejlepší nákup (Best Buy) a Nejúčinnější produkt právě přípravky Bio-D a to v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe na WC. Všechny produkty jsou vhodné pro septiky a domácí čističky odpadových vod, protože neškodí užitečným rozkladovým bakteriím.

V portfoliu značky naleznete kompletní řadu přípravků pro praní a bělení prádla, mytí nádobí v ruce i myčce, úklid a čištění v domácnosti. Navíc značka nabízí i příjemná přírodní antibakteriální mýdla s dezinfekčním účinkem. Vše samozřejmě naprosto bez chemie.

Bio-D je rodinná firma založená již v roce 1989, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků s minimálními dopady na životní prostředí - jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Proces přípravy prostředků je založen na studeném míchání surovin, díky čemuž Bio-D minimalizuje spotřebu energií a zároveň emise CO2. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. Firma se honosí několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year a pravidelně se angažuje v komunitním dění a v aktivitách společenské odpovědnosti firem.

Více ZDE

       

           

            

         

           

              

         

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/3033/1489751811BS_banner_1920x1024px_NEW.jpg0 0
2043