logo

BIOSTYL - ECOWORLD

Mezinárodní veletrh zdravé výživy, zdravého životního stylu a ekologicky šetrných výrobků a služeb

9. - 11. 11. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Biostyl Archiv aktualit Strollering® - Mateřská v pohybu


 

Aktualita

Strollering® - Mateřská v pohybu

01. 06. 2018
 
 

STROLLERING® aneb TAK TROCHU JINÁ PROCHÁZKA. Samotný název by se dal volně přeložit jako 'kočárkování' (stroller = kočárek).

STROLLERING® je unikátní fitness program, určený převážně pro maminky, který probíhá na čerstvém vzduchu s děťátkem v kočárku, v náruči nebo na cvičící podložce. Jeho autorkou je Edita Berková, dvojnásobná maminka Ellí a Edy, trenérka motivace a změny.

Při jednotlivých lekcích STROLLERINGU® se dbá hlavně na správnou techniku sportovní chůze, správné držení těla a správné dýchání. Během lekcí je hlavní důraz kladen na posilování a protahování hlavních svalových skupin a problematických ženských partií. Využívají se převážně prvky Pilatesovy metody a dalších.

Často maminky říkávají: "Pokaždé, když si chci jít večer někam zacvičit, musím čekat, zda manžel stihne být doma včas. Někdy to vyjde, jindy zase ne. Takže se nedá mluvit o ničem pravidelném,"

Se STROLLERINGEM® hlídání nepotřebujete.

"Večer se mi už nikam nechce. Jsem šťastná, že jsme všichni pohromadě a sama mám chuť si po celém dlouhém dni dát jen nohy na stůl,"

Se STROLLERINGEM® budete mít večer svůj workout již za sebou.

Pokud tedy cítíte, že se u pravidelných procházek s kočárkem dá čas využít i o něco efektivněji, přijďte se podívat na ukázku Strolleringu® právě na veletrhu Biostyl – Ecoworld 2017. Navštívit můžete také naše webové stránky, vybrat si lektorku v okolí vašeho bydliště a zajít se podívat na ukázkovou lekci.   

Více informací naleznete ZDE

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/3033/1489751811BS_banner_1920x1024px_NEW.jpg0 0
2043