logo

BIOSTYL - ECOWORLD

Mezinárodní veletrh zdravé výživy, zdravého životního stylu a ekologicky šetrných výrobků a služeb

9. - 11. 11. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Biostyl Archiv aktualit ENERGY TYČINKY S CVRČČÍ MOUKOU


 

Aktualita

ENERGY TYČINKY S CVRČČÍ MOUKOU

23. 10. 2017
 
 

Hmyz je v součastnosti součástí jídelníčku pro vice než 2 miliard lidí. Zajímá Vás proč tomu tak je? Tak si přijďte poslechnout přednášku o leckdy překvapivých benefitech jezení hmyzu přednášená  zakladateli start-upu SENS.

 

SENS je začínající společnost s vizí udělat z  hmyzu běžnou součást naší stravy. Tak jako se předchozí generace obávali například sushi, tak mají někteří lidé strach z hmyzu. SENS bourá tyto předsudky svými vysoce nutričnímichutnými produkty z cvrččí mouky.

Ptáte se proč právě cvrččí mouka? Při její výrobě se spotřebuje 12x méně krmiva, vznikne 100x méně skleníkových plynů a 2000x méně vody než při chovu hovězího dobytka a přitom obsahuje bílkoviny stejné kvality, obsahuje několikrát vice železa, vápníku a vitamínů skupiny B.

 

Chcete se o tom přesvědčit sami? Přijďte si doplnit energii a živiny na naší ochutnávku proteinových a energetických tyčinek SENS.

 

Navíc pokud přijdete mezi prvními 1000 návštěvníky, můžete se těšit na energetickou tyčinku zdarma!

Nemůžete se dočkat a chcete se dozvědět o SENS více už nyní? Navštivte webové stránky, kde naleznete například podrobné nutriční informace tyčinek, nebo zajímavostí světa hmyzu.

Více ZDE

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/3033/1489751811BS_banner_1920x1024px_NEW.jpg0 0
2043