logo

BIOSTYL - ECOWORLD

Mezinárodní veletrh zdravé výživy, zdravého životního stylu a ekologicky šetrných výrobků a služeb

9. - 11. 11. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Biostyl Archiv aktualit S moringou olejodárnou se naše...


 

Aktualita

S moringou olejodárnou se naše společnost teprve seznamuje

01. 10. 2018
 
 

Poslední dobou se mnoho hovoří o potravině MORINGA. Svými nutričními a léčivými vlastnosti je považována za nejlepší superpotravinu na světě.

100% přírodní drcený list moringy obsahuje:

  • 25% bílkovin
  • 31% vlákniny
  • 9 esenciálních aminokyselin
  • 31% vlákniny
  • Vitamíny A, K, E
  • Vápník, hořčík, železo
  •  Mimořádné množství antioxidantů

10 důvodů proč zařadit MORINGU do své životosprávy

IMUNITA Moringa poskytuje tělu ideální štít a ochranu před civilizačními nemocemi. Obsahuje takové množství antioxidantů jako žádná potravina na světe. Moringové listy mají prospěšné vlastnosti v prevenci proti rakovinotvorným buňkám, zejména u rakoviny tlustého střeva a rakoviny prsu.
METABOLISMUS, ZAŽÍVÁNÍ

Moringa obsahuje velké množství vápníku, který přispívá k normální funkci trávicích enzymů. Obsahuje také 31% vlákniny podporující zdravé trávení a správnou funkcí střev. Přítomný rostlinný hormon zeatin také zněkolikanásobí efektivní využitelnost živin pro vaše tělo.

Moringa je skvělým pomocníkem při úpravě či redukci váhy, doporučeno výživovými poradci.

ZDRAVÁ POKOŽKA

Vitamín A je nezbytný pro zdravou a zářivou pleť a vitamín E chrání buňky před oxidačním stresem. Zeatin zároveň zpomaluje buněčné stárnutí, tedy i pokožky.

SVALY

Extrémně vysoké množství bílkovin podpoří růst i udržování svalové hmoty. Skvělý doplněk pro sportovce, v dokonalé rovnováze doplněné 9 esenciálními aminokyselinami, které jsou pro správné fungování těla nezbytné.

ZRAK

Moringa je zdrojem vitamínu A, který je důležitý pro naše vidění. Tento vitamín je důležité začlenit do stravy, což moringa splňuje v ideálním množství.

OCHRANA PROTI ÚNAVĚ A VYČERPÁNÍ

Přítomný hořčík, železo a vitamín A vás dokonale chrání před únavou a vyčerpáním. Vysoký obsah železa je také důležitý pro vegany i vegetariány.

ANTI-STRES

Moringa je vyhledávaná pro vysoký obsah hořčíku, který navozuje normální funkci nervového systému. Ve světě je moringa užívána jako lék na depresi, bolesti hlavy, úzkosti, podrážděnost a neklid.

ZDRAVÉ KOSTI

Zdravé kosti jsou základ zdraví. Moringa je podpoří vysokým obsahem vápníku, bílkovin, vitamínu K a hořčíku. Všechny tyto vitamíny přispívají k růstu kostí a podporují jejich pevnost.

ENERGIE

Díky rostlinnému hormonu zeatin máte dostatek energie. K tomu přispívá i obsažené železo, vápník a hořčík. Moringa je výborným společníkem při studiu, náročném zaměstnání i pro běžný život.

ZDRAVÉ ZUBY

Moringa je úžasným zdrojem hořčíku, který je důležitý pro správný vývoj a udržení zdravých a silných zubů. Je doporučována i dětem pro správný vývoj chrupu.

Více na www.HERBandME.cz.

 

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/3033/1489751811BS_banner_1920x1024px_NEW.jpg0 0
2043