logo

PAMÁTKY-MUZEA-ŘEMESLA

7. mezioborové veletrhy obnovy, financování a využití

21. - 24. 2. 2019


 
 

Drobečková navigace:

Památky - Muzea - Řemesla Archiv aktualit Jak při projektování obnovy...


 

Aktualita

Jak při projektování obnovy historických památek získat realitu do svého CAD systému?

01. 11. 2016
 
 

Přijďte se seznámit s nejmodernějšími technologiemi při zaměřování skutečného stavu historických budov. Společnost G4D vám představí využití 3D laserového skenování a letecké fotogrammetrie při zaměření skutečného stavu jako podklad pro renovaci historických objektů. Specializujeme se na tvorbu prostorového  modelu pro projektovou dokumentaci. Využití 3D skenování je vzhledem přesnosti a hustotě měřených bodů velmi vhodné pro vyhotovení celkové dokumentace objektu. Zvlášť výhodná je tato metoda pro historické, členité  objekty.

Skenování provádíme nejen v interiérech a exteriérech budov, ale i v podzemních prostorech a na těžko přístupných místech. Když už máme dost přítmí podzemních prostor, létáme pomocí bezpilotních prostředků na nebi a z ptačí perspektivy fotogrammetricky zaměřujeme a vytváříme 3D modely historických památek, ortofotomapy, propagační videa, snímky pro architektonické studie. 

Účastníme se archeologických průzkumů a pomocí fotogrammetrie vytváříme 3D modely povrchu archeologických nalezišť. Jsme zkušeným partnerem v oblasti dokumentace a propagace stavebních kulturních památek.

Vážíme si odkazu našich předků, buďte s námi blíže k realitě!

Těším se na setkání s vámi, najdete nás u stánku č. 155 a srdečně vás zvu na seminář „3D skenování historických památek“.

Bohumil Michalík
www.g4d.cz

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/35/1491465470bannery_INCH_2017_PAM.jpg0 0
101