logo

PAMÁTKY-MUZEA-ŘEMESLA

7. mezioborové veletrhy obnovy, financování a využití

21. - 24. 2. 2019


 
 

Drobečková navigace:

Památky - Muzea - Řemesla Pro vystavovatele


 

Památky - Muzea - Řemesla

Pro vystavovatele

Zajímavý projekt s interaktivními ukázkami, workshopy...
aneb Dejte minulosti budoucnost!

Mezioborové veletrhy představují výjimečnou příležitost pro prezentaci a ukázky záchrany, konverze historického dědictví; projektování a stavitelství; historie a sbírky muzeí; a oblast památkové péče. Své místo zde má restaurátorství a umělecké řemeslo, ochrana a zabezpečení staveb a jejich částí a vybavení, materiály, technologie a řemeslné postupy pro rekonstrukci památkových objektů, prvky a systémy technické infrastruktury a technického vybavení budov, požární ochrana a zabezpečení objektů a areálů, ovšem také rozsáhlá problematika soudobého využití památek a památkových souborů, jejich zakotvení v současných sídlech i krajině, vč. širokého segmentu cestovního ruchu a řada dalších témat. Nedílnou součástí je také odkaz našich předků a podpora řemesla. 

Motto veletrhů: „Dejme minulosti budoucnost!“

Významnou návštěvnickou skupinu tvořit soukromí majitelé památek vč. vlastníků drobných objektů, zástupci církví a neziskových organizací, projektanti, architekti, investoři, správci památkových objektů a souborů, studenti středních a vysokých škol, širší kulturní veřejnost; všichni, jimž leží budoucnost památek u nás na srdci.

Témata, na něž se budou snažit dát odpověď veletrhy PAMÁTKY, MUZEA a ŘEMESLA, ať už veletržními expozicemi nebo doprovodnými programy, jsou velice rozmanitá a mají široký záběr. Teprve detailní nomenklatura veletrhu poskytuje ucelený obraz o jeho skutečně rozsáhlém zaměření, které v tomto oboru doposud nemá na našem území obdoby.

Připravili jsme pro firemní prezentaci zvýhodněné typové stánku, které obsahují kompletní prezentaci:

Využijte zvýhodněnou cenu pro Vaši prezentaci v tzv. "balíčku - typové stánky"!

Připravujeme opět zajímavé doprovodné programy - konference, semináře, workshopy, interaktivní ukázky, výstavy…, o které je u návštěvníků každoročně velký zájem, budeme Vás včas informovat.

Firemní prezentace probíhá v rubrice Novinky vystavovatelů, kde se dozvíte nejnovější aktuality v oboru..., tuto inzerci poskytujeme vystavovatelům zdrama.

Významnou návštěvnickou skupinu pak budou tvořit soukromí majitelé památek vč. vlastníků drobných objektů, zástupci církví a neziskových organizací, projektanti, architekti, investoři, správci památkových objektů a souborů, studenti středních a vysokých škol, širší kulturní veřejnost; všichni, jimž leží budoucnost památek u nás na srdci.

V roce 2016 se představilo 120 vystavovatelů, veletrh navštívilo 4.790 převážně odborných návštěvníků.

Dovolujeme si Vás proto pozvat na další ročník v březnu 2018 na Výstaviště v Praze – Holešovicích, do objektu, který sám o sobě, vč. současných peripetií s dostavbou Levého křídla, bude nejen největším exponátem, ale též inspirací a mementem pro současnost i budoucnost.

Těšíme se na Vaši prezentaci!

Přihláška k účasti zde

Pozvánka ke stažení:
pamatky-muzea-remesla-2018_pozvanka_pr.pdf

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/35/1491465470bannery_INCH_2017_PAM.jpg0 0
101